596 Matgrupp furu

7421a_8dc4725e0265fa5_med.jpeg
  • 7421a_8dc4725e0265fa5_sm.jpeg
  • 7421b_8dc4725e1d21b7a_sm.jpeg
  • 7421c_8dc4725e3754bca_sm.jpeg
  • 7421d_8dc4725e530403b_sm.jpeg
  • 7421e_8dc4725e6d6a4c5_sm.jpeg
  • 7421f_8dc4725e8e24345_sm.jpeg
  • 7421g_8dc4725ea7a48f6_sm.jpeg
  • 7421h_8dc4725ebe05c9d_sm.jpeg
  • 7421i_8dc4725ed96eae9_sm.jpeg

Bockbord med 2st klaffar. H 74 cm, total L 270 cm, utan skivor L 180 cm.

6st stolar. Sitthöjd 46 cm, rygghöjd 102 cm.

  • Skick:Bruksslitage. Repor.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK