590 Vitrinskåp nyrokoko

7415a_8dc44fb7c77b2b9_med.jpeg
  • 7415a_8dc44fb7c77b2b9_sm.jpeg
  • 7415b_8dc44fb7e0e4342_sm.jpeg
  • 7415c_8dc44fb7fba4957_sm.jpeg
  • 7415d_8dc44fb819ad6ee_sm.jpeg
  • 7415e_8dc44fb83b9237d_sm.jpeg
  • 7415f_8dc44fb855eb0a1_sm.jpeg
  • 7415g_8dc44fb86fdcbf7_sm.jpeg
  • 7415h_8dc44fb889c2548_sm.jpeg
  • 7415i_8dc44fb8a574840_sm.jpeg
  • 7415j_8dc44fb8baf0f0f_sm.jpeg
  • 7415k_8dc44fb8cef08a4_sm.jpeg
  • 7415l_8dc44fb8e542a95_sm.jpeg

Delbart. Glasade dörrar med bakomliggande hyllplan i glas. Nedtill 3st lådor. Nyckel finns.

  • Skick:Bruksslitage. Repor.
  • Storlek:H 215 cm, B 105 cm, D 52 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK