518 Barskåp 1950-1960 tal

7343a_8dc4423bbd90745_med.jpeg
  • 7343a_8dc4423bbd90745_sm.jpeg
  • 7343b_8dc4423bd6e702a_sm.jpeg
  • 7343c_8dc4423beee006e_sm.jpeg
  • 7343d_8dc4423c06b1166_sm.jpeg
  • 7343e_8dc4423c1e3af26_sm.jpeg
  • 7343f_8dc4423c3989e9b_sm.jpeg
  • 7343g_8dc4423c56782f0_sm.jpeg
  • 7343h_8dc4423c72019d7_sm.jpeg
  • 7343i_8dc4423c8eb2c67_sm.jpeg

Fanerad med valnöt. Vikbara dörrar med bakomliggande barinredning.

  • Skick:Bruksslitage. Fuktfläckar.
  • Storlek:H 100 cm, B 63 cm, D 53 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK