758 Pelle Engman litografier, 5 stycken, signerade och numrerade

5946a_8dc1bee9afd8dd8_med.jpeg
  • 5946a_8dc1bee9afd8dd8_sm.jpeg
  • 5946b_8dc1bee9d067f56_sm.jpeg
  • 5946c_8dc1bee9f601f10_sm.jpeg
  • 5946d_8dc1beea14594e4_sm.jpeg
  • 5946e_8dc1beea32c1de5_sm.jpeg
  • 5946f_8dc1beea4fa2cec_sm.jpeg
  • 5946g_8dc1beea7296965_sm.jpeg
  • 5946h_8dc1beea906fabf_sm.jpeg
  • 5946i_8dc1beeab32ed9d_sm.jpeg
  • 5946j_8dc1beeadc58625_sm.jpeg
  • 5946k_8dc1beeafda0100_sm.jpeg
  • 5946l_8dc1beeb1979801_sm.jpeg
  • 5946m_8dc1beeb351f92d_sm.jpeg

  • Storlek:4st ramade 32x30 cm, 1st 50x40 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK