172 Sekretär med rullklaff, 1800-1900 tal

5360a_8dc127e781fc9ac_med.jpeg
  • 5360a_8dc127e781fc9ac_sm.jpeg
  • 5360b_8dc127e7a49a65c_sm.jpeg
  • 5360c_8dc127e7c1d49ee_sm.jpeg
  • 5360d_8dc127e7e2784ee_sm.jpeg
  • 5360e_8dc127e80b57df2_sm.jpeg
  • 5360f_8dc127e82831bd4_sm.jpeg
  • 5360g_8dc127e84b104ed_sm.jpeg
  • 5360h_8dc127e869491fb_sm.jpeg
  • 5360i_8dc127e8890bd7b_sm.jpeg

Skrivdel, lådor & fack. 3st lådor nedtill. Beslag Original. Nyckel saknas.

  • Skick:Bruksslitage. Repor.
  • Storlek:H 105 cm, B 111 cm, D 56 cm.
  • Proveniens:Brolinshuset Stugsund.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK