126 Stig Lindberg Gustavsberg "Verkstad" ljusstakar, 1 par + fat keramik
Signerade studiohanden.
Ljusstakar H 3 cm, Diameter 8 cm.
Fat H 2.5 cm, Diameter 17 cm.
- Skick:Bruksslitage. Stearinrester.
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |
Fraktavgift (från) | 165 SEK |