886 Näverask 1800-tal

2218a_8dbb88a46f82286_med.jpeg
  • 2218a_8dbb88a46f82286_sm.jpeg
  • 2218b_8dbb88a47b118e4_sm.jpeg
  • 2218c_8dbb88a488195c4_sm.jpeg
  • 2218d_8dbb88a4937c6d6_sm.jpeg
  • 2218e_8dbb88a4a17344f_sm.jpeg
  • 2218f_8dbb88a4ad732e7_sm.jpeg
  • 2218g_8dbb88a4b904ef8_sm.jpeg
  • 2218h_8dbb88a4c56cdae_sm.jpeg

Bär datering 1850. Samt ordförandeklubba, L 21 cm & block. Bruksslitage.

    Slagavgift (inkl. moms)40 SEK