492 Kjell Engman Kosta Boda, vas

12627a_8dcef6a2e8e1db9_med.jpeg
  • 12627a_8dcef6a2e8e1db9_sm.jpeg
  • 12627b_8dcef6a2ffef1cf_sm.jpeg
  • 12627c_8dcef6a3160e067_sm.jpeg
  • 12627d_8dcef6a32a90d2f_sm.jpeg
  • 12627e_8dcef6a3492738e_sm.jpeg
  • 12627f_8dcef6a361c1afd_sm.jpeg
  • 12627g_8dcef6a3773889b_sm.jpeg
  • 12627h_8dcef6a38c76740_sm.jpeg

H 24 cm, B 12 cm.

Samt vas signerad PK, Unik 09. H 29 cm, B 18 cm.

  • Skick:Bruksslitage.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Fraktavgift (från)219 SEK