693 Gustavsberg "Hagtorn" servis, 71 delar
19st djupa tallrikar, Diameter 23.5 cm.
11st mattallrikar, Diameter 23.5 cm.
19st förrättstallrikar, Diameter 19 cm.
10st assietter, Diameter 16 cm.
2st terriner.
1st kanna.
8st uppläggningsfat.
1st såsterrin.
- Skick:Bruksslitage. Nagg kan förekomma.
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |