111 Gustavsberg "Eros" tallrikar, 6 stycken + Rörstrand "Grön Anna" assietter, 4 stycken
Eros, Diameter 19 cm.
Grön Anna, Diameter 18 cm.
- Skick:2st "Eros" med nagg. Övrigt bruksslitage.
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |
Fraktavgift (från) | 219 SEK |