Piedestaler rotting, 3 stycken
Slutpris175 SEK
Piedestal rotting, 1940-1950 tal
Slutpris75 SEK
Spegel Gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris500 SEK
Puff med lock
Puff med lock
Slutpris150 SEK
Orgelpall, 1900-talets första hälft
Slutpris400 SEK
Spegel "Rakel" 1950-1960 tal
Spegel "Rakel" 1950-1960 tal
Slutpris150 SEK
Spegel oval, 1900-tal
Spegel oval, 1900-tal
Slutpris75 SEK
Soffa bambu
526
Soffa bambu
Slutpris1 000 SEK
Bordsunderreden järn, 1 par, 1900-tal
Slutpris2 400 SEK
Slutpris2 200 SEK
Telefunken radiogrammofon, 9968 VG
533
Slutpris50 SEK
Skåp 1 par, 1950-1960 tal
534
Skåp 1 par, 1950-1960 tal
Slutpris125 SEK
Biblioteksstege metall, 1900-tal
528
Slutpris1 400 SEK
Fåtölj 1970-1980 tal
Fåtölj 1970-1980 tal
Slutpris50 SEK
Fåtölj 1980-tal
536
Fåtölj 1980-tal
Slutpris50 SEK
Soffa Jugend-stil
537
Soffa Jugend-stil
Slutpris125 SEK
531
Slutpris250 SEK
Trädgårdsgrupp konstrotting "Ato Collection"
540
Slutpris2 200 SEK
Skrivbord Engelsk stil
543
Skrivbord Engelsk stil
Slutpris1 600 SEK
Fåtölj skinn, Chesterfield-stil
546
Slutpris1 900 SEK
Stol rokoko-stil, 1970-tal
548
Stol rokoko-stil, 1970-tal
Slutpris50 SEK
Pall furu, 1900-tal
549
Pall furu, 1900-tal
Slutpris50 SEK
Gungstol 1900-tal
554
Gungstol 1900-tal
Slutpris300 SEK
556
Slutpris450 SEK
Sidobord-blombord gjutjärn, 1900-tal
558
Slutpris3 400 SEK
Piedestal
559
Piedestal
Slutpris150 SEK
Kamferkista Asien
560
Kamferkista Asien
Slutpris600 SEK
Balkongbord
561
Balkongbord
Slutpris75 SEK
Hörnhylla/skåp 1920-1930 tal
557
Hörnhylla/skåp 1920-1930 tal
Slutpris200 SEK
Viking elevationssängar kontinental, 2 stycken
565
Slutpris1 100 SEK
Byrå 3 lådor, modern
566
Byrå 3 lådor, modern
SlutprisInga bud
Herrbetjänt metall
Herrbetjänt metall
Slutpris300 SEK
Sängbord 1 par, moderna
567
Sängbord 1 par, moderna
Slutpris75 SEK
Klappstolar IKEA "Jeff" 6 stycken
568
Slutpris350 SEK
Bokhylla Jugend-stil, 1900-tal
555
Slutpris2 200 SEK
Barskåp 1930-1940 tal
552
Barskåp 1930-1940 tal
Slutpris5 000 SEK
Klädhängare
632
Klädhängare
Slutpris175 SEK
Spegel 1980-1990 tal
633
Spegel 1980-1990 tal
Slutpris100 SEK
Piedestal 1900-tal
722
Piedestal 1900-tal
SlutprisInga bud
Sidobord 1900-tal
723
Sidobord 1900-tal
Slutpris50 SEK
Tidningshylla 1950-1960 tal
725
Tidningshylla 1950-1960 tal
Slutpris225 SEK
Hylla string-modell, 1950-1960 tal
728
Slutpris300 SEK
Trappstege trä
730
Trappstege trä
Slutpris200 SEK
Telefonhylla 1950-1960 tal
724
Telefonhylla 1950-1960 tal
Slutpris150 SEK
Syskrin 1900-tal
732
Syskrin 1900-tal
Slutpris275 SEK
Stolar 1 par, 1920-1930 tal
734
Stolar 1 par, 1920-1930 tal
Slutpris350 SEK
Stolar 1 par, 1900-tal
737
Stolar 1 par, 1900-tal
Slutpris75 SEK
Stolar 1 par, allmoge 1800-tal
738
Slutpris50 SEK