- Möbler & SpeglarRensa filter
Lådspegel s.k pigtittare, 1900-talets första hälft
Slutpris75 SEK
Vägglampetter mässing, 1 par, 1900tal
Slutpris450 SEK
Vägglampetter 1 par, 1950-1960 tal
Slutpris100 SEK
Spegel Gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris2 200 SEK
Skåp Jugend, 1920-1930 tal
Slutpris600 SEK
Kubbstol Olle Wiklund Bergvik, signerad 1989
Slutpris850 SEK
Herrbetjänt 1960-tal
Slutpris250 SEK
Trädgårdsbord
Slutpris350 SEK
Byrå Gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris750 SEK
Stolar 3 stycken, Trönö Hälsingland, 1800-1900 tal
Slutpris75 SEK
Skrivbyrå teak, 1950-1960 tal
Slutpris550 SEK
Hyllsektion
Slutpris175 SEK
Lådhurts 16 lådor, 1950-1960 tal
Slutpris400 SEK
Bord 1800-1900 tal
Slutpris350 SEK
Colibri förvaringslåda
Slutpris1 100 SEK
Lådhurts 15 lådor, 1950-1960 tal
Slutpris1 100 SEK
Bord med iläggsskiva
SlutprisInga bud
Sängbord teak, 1950-1960 tal
Slutpris300 SEK
Bokhylla Jugend, 1930-1940 tal
Slutpris175 SEK
Stolar 6 stycken, Edsbyverken design Jan Hallberg & Sune Fromell, 1960-1970 tal
Slutpris1 400 SEK
Pall, 1960-1970 tal
Slutpris225 SEK
Sminkbord 1970-tal
Slutpris400 SEK
Matgrupp valnöt, 1960-1970 tal
Slutpris50 SEK
Sybord björk, 1930-1940 tal
Slutpris275 SEK
Herrbetjänt Brevettato 1950-1960 tal
Slutpris175 SEK
Karmstol "J64" Ejvind A. Johansson, FDB Möbler Danmark, 1900-talets andra hälft
Slutpris500 SEK
Matgrupp betsad furu, 1970-1980 tal
Slutpris150 SEK
Karmstol teak, 1950-tal
Slutpris50 SEK
Caféstolar "Classic no: 1" Byarums Bruk, 1 par
Slutpris850 SEK
Halvmånebord 1 par, 1900-tal
Slutpris500 SEK
Rostfri bänk med hyllplan
Slutpris650 SEK
Trädgårdssoffa 1900-tal
Slutpris750 SEK
Skåp allmoge, 1800-1900 tal
Slutpris1 700 SEK
Trädgårdssoffa modern
Slutpris350 SEK
Soffa allmoge, 1800-tal
SlutprisInga bud
Pinnsoffa Jugend, 1920-1930 tal
Slutpris175 SEK
Stol allmoge, 1800-tal
Slutpris50 SEK
Stol s.k munkstol, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Stolar 3 stycken, allmoge 1800-tal
Slutpris50 SEK
Sidobord 1930-1940 tal
Slutpris50 SEK
Trädgårdsbänk, 1900-talets senare del
Slutpris550 SEK
Trädgårdsbänk, 1900-talets första hälft
Slutpris650 SEK
Sidobord, 1900-talets första hälft
Slutpris75 SEK
Byrå 4 lådor, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Rottinggrupp 4 delar
Slutpris1 100 SEK
Stol, Carl Malmsten "Vapensmeden" bok
Slutpris700 SEK
Spegel modern
Slutpris100 SEK
Klädhängare "Dekorativ" AB Skoglunds metallgjuteri Anderstorp
Slutpris500 SEK