270 Soffa allmoge, 1800-tal

8121a_8dc5d305334e350_med.jpeg
  • 8121a_8dc5d305334e350_sm.jpeg
  • 8121b_8dc5d3054c83ef6_sm.jpeg
  • 8121c_8dc5d305644f3ac_sm.jpeg
  • 8121d_8dc5d30579de650_sm.jpeg
  • 8121e_8dc5d3059672de1_sm.jpeg
  • 8121f_8dc5d305b3b7d89_sm.jpeg
  • 8121g_8dc5d305cc411af_sm.jpeg
  • 8121h_8dc5d305e116729_sm.jpeg
  • 8121i_8dc5d305f9f9473_sm.jpeg

Löst lock med utdragbar del. Senare bemålad.

  • Skick:Bruksslitage. Färgslitage.
  • Storlek:Sitthöjd 45 cm, L 205 cm, rygghöjd 110 cm, D 65 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK