665 Kopparkastruller, 3 stycken

8517a_8dc637b18204c0d_med.jpeg
  • 8517a_8dc637b18204c0d_sm.jpeg
  • 8517b_8dc637b19b37b34_sm.jpeg
  • 8517c_8dc637b1b40cf30_sm.jpeg
  • 8517d_8dc637b1c98949e_sm.jpeg
  • 8517e_8dc637b1e4f2c01_sm.jpeg
  • 8517f_8dc637b1fcf8ed7_sm.jpeg
  • 8517g_8dc637b212e9b8c_sm.jpeg
  • 8517h_8dc637b22a15482_sm.jpeg
  • 8517i_8dc637b2412d083_sm.jpeg
  • 8517j_8dc637b2598ebe3_sm.jpeg

  • Skick:Bruksslitage. Bucklor.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Fraktavgift (från)219 SEK