365 Gustavsberg keramik, 3 delar + Höganäs bytta

8217a_8dc5ee5d82089aa_med.jpeg
  • 8217a_8dc5ee5d82089aa_sm.jpeg
  • 8217b_8dc5ee5da20dfd2_sm.jpeg
  • 8217c_8dc5ee5dbb1bf52_sm.jpeg
  • 8217d_8dc5ee5dd3081ae_sm.jpeg
  • 8217e_8dc5ee5dea7055c_sm.jpeg
  • 8217f_8dc5ee5e04d44c6_sm.jpeg
  • 8217g_8dc5ee5e1d9dab1_sm.jpeg
  • 8217h_8dc5ee5e38a13bb_sm.jpeg
  • 8217i_8dc5ee5e541710d_sm.jpeg
  • 8217j_8dc5ee5e726cd85_sm.jpeg
  • 8217k_8dc5ee5e8f0f30a_sm.jpeg

Gustavsberg gryta & 2st kannor.

  • Skick:Bruksslitage. Mindre nagg finns.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Fraktavgift (från)219 SEK