- Möbler & SpeglarRensa filter
Slutpris150 SEK
Pall
Slutpris100 SEK
Pall 1900-tal
Slutpris100 SEK
Klaffbord 1900-tal
Slutpris450 SEK
Karmstol ek, 1900-tal
Slutpris50 SEK
Slagbord 1800-1900 tal
Slutpris1 000 SEK
Sidobord 1940-1950 tal
Slutpris450 SEK
Spegel s.k solspegel, 1900-tal
Slutpris1 300 SEK
Sidobord 1900-tal
SlutprisInga bud
342
Hjort Knudsen fåtölj, mocca
Slutpris7 000 SEK
Hylla string-modell
Slutpris150 SEK
Hylla modern
Slutpris100 SEK
493
Skänkskåp allmoge, 1700-1800 tal
Slutpris450 SEK
495
Barnsäng "Bil"
Slutpris50 SEK
498
Karmstolar Carl Larsson stil, 1 par, 1900-talets första hälft
Slutpris1 200 SEK
499
Bord 1940-1950 tal
Slutpris400 SEK
500
Arkivskåp teakfaner, 2 stycken, 1960-tal
Slutpris350 SEK
Stolar Leksands-modell, Bengt Olsson Söräng, 6 stycken
Slutpris2 600 SEK
Skrivbord furu, 2 lådor
Slutpris300 SEK
497
Byrå fanerad teak, 1950-1960 tal
Slutpris3 000 SEK
Sidobord 1940-1950 tal
Slutpris50 SEK
Sidobord 1940-1950 tal
Slutpris75 SEK
Byrå 3 lådor, 1940-1950 tal
Slutpris225 SEK
Stolar furu 1 par, 1940-tal
Slutpris50 SEK
Byrå teakfaner, 1950-1960 tal
Slutpris275 SEK
Stolar 1 par, 1940-tal
Slutpris100 SEK
Bokhylla 1940-1950 tal
Slutpris350 SEK
514
Skåp 1980-1990 tal
Slutpris700 SEK
Sidobord 1970-1980 tal
Slutpris100 SEK
Golvspegel modern
Slutpris250 SEK
Spegel modern
Slutpris150 SEK
524
Balkonggrupp, 3 delar
Slutpris100 SEK
525
Soffbord metall
Slutpris225 SEK
526
Hylla modern
SlutprisInga bud
Vitrinskåp 1990-tal
Slutpris1 100 SEK
527
Matgrupp körsbär, 1990-2000 tal
Slutpris1 900 SEK
Bokhylla Funkis, 1940-1950 tal
Slutpris650 SEK
Fåtölj skinn, Club-modell, 1980-1990 tal
Slutpris600 SEK
Skrivbord teak, 1950-1960 tal
Slutpris400 SEK
532
Byrå 1940-1950 tal
Slutpris250 SEK
549
Pall hopfällbar
Slutpris50 SEK
Barskåp 1950-1960 tal
Slutpris900 SEK
528
Byrå 4 lådor, modern
Slutpris250 SEK
551
Kornischer Nyge Haglund AB, 5 stycken
Slutpris100 SEK
582
Slutpris50 SEK
552
Soffbord 1970-1980 tal
Slutpris2 400 SEK
590
Vitrinskåp nyrokoko
Slutpris2 000 SEK
534
Fåtöljer med fotpall, 1 par, 1900-talets senare del
Slutpris5 000 SEK