58 Soffgrupp skinn, Interface Finland, 5 delar
Lösa skinnplymåer.
2st 2-sits soffor. L 145 cm, sitthöjd ca 44 cm, rygghöjd 80 cm, D 85 cm.
Fåtölj. Sitthöjd ca 44 cm, rygghöjd 80 cm, D 85 cm.
2st puffar. H 45 cm, B 53 cm, D 53 cm.
- Skick:Bruksslitage. Mindre repor i skinn.
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |