583 Skrin allmoge, 1800-tal

7408a_8dc44fa2527d727_med.jpeg
  • 7408a_8dc44fa2527d727_sm.jpeg
  • 7408b_8dc44fa26e6d0ae_sm.jpeg
  • 7408c_8dc44fa28cf0a4b_sm.jpeg
  • 7408d_8dc44fa2add0e13_sm.jpeg
  • 7408e_8dc44fa2ce9a01a_sm.jpeg
  • 7408f_8dc44fa2e968f21_sm.jpeg
  • 7408g_8dc44fa305ae4a5_sm.jpeg
  • 7408h_8dc44fa31ff4631_sm.jpeg
  • 7408i_8dc44fa3396a739_sm.jpeg

Senare bemålad och lackad. Nyckel finns.

  • Skick:Åldersrelaterat slitage.
  • Storlek:H 22 cm, B 45 cm, D 35 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Fraktavgift (från)250 SEK