392 Silverdosa

7217a_8dc42a961e176d6_med.jpeg
  • 7217a_8dc42a961e176d6_sm.jpeg
  • 7217b_8dc42a963a4a2de_sm.jpeg
  • 7217c_8dc42a965318b38_sm.jpeg
  • 7217d_8dc42a96676340a_sm.jpeg
  • 7217e_8dc42a96871c241_sm.jpeg
  • 7217f_8dc42a969ed26da_sm.jpeg

Med gravyr "På 60-årsdagen av vänner".

  • Skick:Bruksslitage. Bucklor.
  • Vikt:60

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Fraktavgift (från)109 SEK