343 Espressomaskin Expobar MegaCrem 2 grupper

6356a_8dc2c982fe75fa5_med.jpeg
  • 6356a_8dc2c982fe75fa5_sm.jpeg
  • 6356b_8dc2c98321c5fac_sm.jpeg
  • 6356c_8dc2c9834827474_sm.jpeg
  • 6356d_8dc2c9836a5fdbd_sm.jpeg
  • 6356e_8dc2c98386361bb_sm.jpeg
  • 6356f_8dc2c983a436dd7_sm.jpeg
  • 6356g_8dc2c983c3256db_sm.jpeg
  • 6356h_8dc2c983e215251_sm.jpeg
  • 6356i_8dc2c984061ea4c_sm.jpeg
  • 6356j_8dc2c98422f5af1_sm.jpeg

  • Skick:Fungerar vid inskrivning. Funktioner garanteras ej. Bruksslitage. Repor.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK