Einar Vianden provtryck, signerad -72
614
Slutpris50 SEK
Mona Huss Wallin färglitografi, signerad -86
615
Slutpris600 SEK
Tavla-tryck "Enkelbeckasiner"
Tavla-tryck "Enkelbeckasiner"
Slutpris50 SEK
Fritiof Strandberg blandteknik, signerad 1970
617
Slutpris225 SEK
Connie Dellkrantz färglitografi, signerad
618
Slutpris550 SEK
Bengt Bolin akvarell, signerad
619
SlutprisInga bud
Kerstin Jönsson etsning "Vi två II" signerad
620
SlutprisInga bud
Eva Öhrn grafiskt blad "Garnkorg" signerad -80
622
SlutprisInga bud
Max Walter Svanberg grafiskt blad, signerad
623
Slutpris175 SEK
Göran Brunius etsning, signerad
624
Slutpris75 SEK
Oscar Bernheim olja på pannå, signerad
621
Slutpris75 SEK
Frantisek Makes handkolorerat grafiskt blad, signerad F. Makes
625
Slutpris275 SEK
Rolf Lidberg troll, 2 stycken
641
Rolf Lidberg troll, 2 stycken
Slutpris225 SEK
Uppsala Ekeby figurin "Hund"
654
Uppsala Ekeby figurin "Hund"
Slutpris125 SEK
Martin Norén olja på duk "Auktion" signerad
658
Slutpris225 SEK
Plansch "Smörranunkel" J. Eriksson
659
Slutpris300 SEK
Emil Åberg etsning "Samer" signerad
660
Slutpris100 SEK
Akvarell, osignerad
661
Akvarell, osignerad
Slutpris100 SEK
Bo Åke Adamsson färglitografi "Trav" signerad
662
Slutpris75 SEK
Japansk målning
688
Japansk målning
Slutpris250 SEK
Planscher, 2 stycken
752
Planscher, 2 stycken
Slutpris175 SEK
Pelle Engman litografier, 5 stycken, signerade och numrerade
758
Slutpris225 SEK
Figurin metall
764
Figurin metall
Slutpris350 SEK
Bengt Lilja tusch/blyerts litografi, signerad -76
Slutpris50 SEK