165 Skåp 1940-1950 tal

5353a_8dc11f2db3625e8_med.jpeg
  • 5353a_8dc11f2db3625e8_sm.jpeg
  • 5353b_8dc11f2dd32ee06_sm.jpeg
  • 5353c_8dc11f2df11027d_sm.jpeg
  • 5353d_8dc11f2e0708e16_sm.jpeg
  • 5353e_8dc11f2e1dc03dc_sm.jpeg
  • 5353f_8dc11f2e3484f88_sm.jpeg
  • 5353g_8dc11f2e4d13124_sm.jpeg

Delbart. Överdel dörr med bakomliggande hyllplan & lådor. Nedtill totalt 4st dörrar, bakomliggande hyllplan. Nycklar saknas.

  • Skick:Bruksslitage. Repor. Mindre fanerskador.
  • Storlek:H 146 cm, B 131 cm, D 44 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK