166 Sekretär rokoko-stil, 1900-tal

5354a_8dc11f326d968ed_med.jpeg
  • 5354a_8dc11f326d968ed_sm.jpeg
  • 5354b_8dc11f328c33710_sm.jpeg
  • 5354c_8dc11f32b05519b_sm.jpeg
  • 5354d_8dc11f32d443d07_sm.jpeg
  • 5354e_8dc11f32ee589ef_sm.jpeg
  • 5354f_8dc11f3305d20f7_sm.jpeg
  • 5354g_8dc11f331d6e1f0_sm.jpeg

Överdel med skrivdel samt lådor. Nedtill 4st lådor. Beslag original. Nyckel finns. Klaff saknas.

  • Skick:Bruksslitage & repor.
  • Storlek:H 102 cm, B 93 cm, D 48 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK