515 Machete 1800-1900 tal

5703a_8dc1754c5e4ccc4_med.jpeg
  • 5703a_8dc1754c5e4ccc4_sm.jpeg
  • 5703b_8dc1754c754da15_sm.jpeg
  • 5703c_8dc1754c8e6c2da_sm.jpeg
  • 5703d_8dc1754ca86bd59_sm.jpeg
  • 5703e_8dc1754cc140f4a_sm.jpeg
  • 5703f_8dc1754cd8891c0_sm.jpeg
  • 5703g_8dc1754cefe719f_sm.jpeg

Troligtvis Afrika. Skuret handtag i metall.

  • Skick:Bruksslitage. Repor.
  • Storlek:L 70 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK