492 Luxor "Luxorett" Radio med skivspelare, teak, 1950-tal

5680a_8dc16a6d2ca90de_med.jpeg
  • 5680a_8dc16a6d2ca90de_sm.jpeg
  • 5680b_8dc16a6d486d98d_sm.jpeg
  • 5680c_8dc16a6d621e4e7_sm.jpeg
  • 5680d_8dc16a6d771f667_sm.jpeg
  • 5680e_8dc16a6d8eca59f_sm.jpeg
  • 5680f_8dc16a6dac70a47_sm.jpeg
  • 5680g_8dc16a6dce05b3f_sm.jpeg
  • 5680h_8dc16a6df0c79c4_sm.jpeg
  • 5680i_8dc16a6e103cbb9_sm.jpeg
  • 5680j_8dc16a6e3125116_sm.jpeg
  • 5680k_8dc16a6e5179a48_sm.jpeg
  • 5680l_8dc16a6e6df46f0_sm.jpeg
  • 5680m_8dc16a6e8c24ba0_sm.jpeg

  • Skick:Bruksslitage. Fanerskador. Ej funktionstestad. Funktioner garanteras ej.
  • Storlek:H 78 cm, B ca 43 cm, D ca 34 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK