28 Länsarmstolar 1 par + taburetter 1 par, rokoko, 1800-talets slut
Stolar klädd rygg & sits. Sitthöjd 47 cm, rygghöjd 107 cm, B 60 cm.
Taburetter klädd sits. H 47 cm, B 50 cm, D 50 cm.
Senare omklädda & renoverade.
- Skick:Bruksslitage & fläckar.
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |