566 Bordslampa-golvlampa keramik & mässing, 1940-1950 tal

5754a_8dc180ca0608c9c_med.jpeg
  • 5754a_8dc180ca0608c9c_sm.jpeg
  • 5754b_8dc180ca19accd2_sm.jpeg
  • 5754c_8dc180ca32637d0_sm.jpeg
  • 5754d_8dc180ca4bd8047_sm.jpeg
  • 5754e_8dc180ca65c0283_sm.jpeg

2st lamphållare.

  • Skick:Bruksslitage. Repor. Ej funktionstestad. Funktion garanteras ej.
  • Storlek:H 84 cm, Diameter 24 cm.

Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK