Vaser opalglas/flussglas, 5 stycken
Slutpris300 SEK
Old Gustavsberg "Empire-4" vas
Slutpris100 SEK
Uppsala Ekeby tallrikar, 6 stycken
Slutpris50 SEK
Blomlådor terrakotta, 1 par
Blomlådor terrakotta, 1 par
Slutpris200 SEK
Skål porslin, 1900-talets första hälft
Slutpris600 SEK
Vas opalglas, 1900-talets första hälft
SlutprisInga bud
Irish Coffee glas, 6 stycken
Irish Coffee glas, 6 stycken
Slutpris100 SEK
Figurin porslin "Ballerina" Wallendorf, 1900-talets mitt
Slutpris400 SEK
Spiselhundar England, 1 par
Spiselhundar England, 1 par
Slutpris75 SEK
Bordsflaska med glas, 1900-talets första hälft
Slutpris250 SEK
Bordslampa Hia, 1980-1990 tal
Bordslampa Hia, 1980-1990 tal
Slutpris125 SEK
Rörstrand "Bengali" 8 delar
Rörstrand "Bengali" 8 delar
Slutpris250 SEK
Bordsuppsats Jugend, 1900-tal
Bordsuppsats Jugend, 1900-tal
Slutpris350 SEK
Royal Copenhagen Bing & Gröndahl jubileumsservis, 36 delar
Slutpris100 SEK
Diverse porslin & keramik
Diverse porslin & keramik
Slutpris250 SEK
Toalett-set Bohemia glas, 3 delar
SlutprisInga bud
Kaffe/te servis, 12 delar
Kaffe/te servis, 12 delar
Slutpris300 SEK
Hackefors "Vinranka" 18 delar
Hackefors "Vinranka" 18 delar
Slutpris275 SEK
Servisdelar Lidköping, 24 delar
Slutpris50 SEK
Vas kristall
Vas kristall
Slutpris75 SEK
Kristallskål 1900-tal
Kristallskål 1900-tal
Slutpris50 SEK
Skålar kristall, 2 stycken
Skålar kristall, 2 stycken
Slutpris50 SEK
Vas, fat & skål kristall, 1900-tal
Slutpris150 SEK
Bordsuppsats Jugend, 1900-talets första hälft
Slutpris450 SEK
Kristall 4 delar, 1900-tal
Kristall 4 delar, 1900-tal
Slutpris75 SEK
Brickor nysilver + diverse glas
SlutprisInga bud
Ostkupa pressglas, 1900-tal
Ostkupa pressglas, 1900-tal
Slutpris150 SEK
Stormglas 1 par, 1900-tal
Stormglas 1 par, 1900-tal
Slutpris250 SEK
Ostkupa glas, 1900-tal
Ostkupa glas, 1900-tal
Slutpris125 SEK
Vaser 1 par, 1900-talets första hälft
Slutpris50 SEK
Jan Johansson Orrefors "Marin" skål, signerad J.J 4776-13
Slutpris50 SEK
Timo Sarpaneva Iittala "Crocus" vas
Slutpris50 SEK
Mari Simmulson Uppsala Ekeby "uggla" keramik
Slutpris250 SEK
Väggrelief keramik, Design C. Stenshammar
SlutprisInga bud
Tapio Wirkkala Iittala "Ultima Thule" ölsejdlar, 2 stycken
Slutpris225 SEK
Eva Englund Målerås fat
Eva Englund Målerås fat
Slutpris50 SEK
Hackefors "Modell E 38" 3 delar
SlutprisInga bud
Servisdelar Uppsala Ekeby, 21 delar
SlutprisInga bud
Höganäskrukor, 2 stycken
Höganäskrukor, 2 stycken
Slutpris225 SEK
Matservis Rörstrand "Burgund" 57 delar, 1900-tal
Slutpris1 900 SEK
Höganäskrukor, 3 stycken
Höganäskrukor, 3 stycken
Slutpris300 SEK
Bo Fajans krus keramik, 1930-1940 tal
Slutpris50 SEK
Höganäskruka 10L
Höganäskruka 10L
Slutpris125 SEK
Jultallrikar Gustavsberg & Orrefors, 7 stycken
Slutpris50 SEK
Slutpris75 SEK
Göran Andersson Uppsala Ekeby "Myskoxe"
Slutpris150 SEK
Matservis Bavaria, 57 delar
Matservis Bavaria, 57 delar
Slutpris175 SEK
Arabia "Mumin" muggar, 4 stycken
Slutpris1 000 SEK