354 Höganäskrukor, 3 stycken

4518a_8dbf7fb12a7a243_med.jpeg
  • 4518a_8dbf7fb12a7a243_sm.jpeg
  • 4518b_8dbf7fb142c9439_sm.jpeg
  • 4518c_8dbf7fb15e78fd6_sm.jpeg
  • 4518d_8dbf7fb17b33e18_sm.jpeg
  • 4518e_8dbf7fb192f9b6c_sm.jpeg
  • 4518f_8dbf7fb1ab8aa71_sm.jpeg

1st 10L, H 30 cm.

1st 8L, H 28 cm.

1st 4L, H 21 cm.

  • Skick:Bruksslitage. Repor.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)250 SEK