- Möbler & SpeglarRensa filter
700
Barnstolar naturmaterial, 2 stycken
Slutpris125 SEK
699
Piedestal 1940-1950 tal
Slutpris125 SEK
749
Skohyllor metall, 2 stycken
Slutpris200 SEK
Skrivbord-Sidobord NK, tillskriven Axel Einar Hjorth, serien "Record" 1930-tal
Slutpris12 000 SEK
Slutpris12 000 SEK
Slutpris12 000 SEK
Slutpris12 000 SEK
Carl Malmsten "Samsas" soffa, 1900-talets andra hälft
Slutpris2 000 SEK