248 Skrivbord teak, 1950-1960 tal

3611a_8dbe5296a92244c_med.jpeg
  • 3611a_8dbe5296a92244c_sm.jpeg
  • 3611b_8dbe5296c2e9878_sm.jpeg
  • 3611c_8dbe5296df689a6_sm.jpeg
  • 3611d_8dbe5296f95c987_sm.jpeg
  • 3611e_8dbe529715db567_sm.jpeg
  • 3611f_8dbe529731789d9_sm.jpeg
  • 3611g_8dbe52974c4f55b_sm.jpeg
  • 3611h_8dbe529764240f4_sm.jpeg
  • 3611i_8dbe52977b16b13_sm.jpeg
  • 3611j_8dbe52979383d7e_sm.jpeg

Sida med lådor. Sida med dörr, bakomliggande hylla. Nyckel medföljer.

  • Skick:Bruksslitage & repor.
  • Storlek:H 75 cm, L 160 cm, D 60 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK