405 Kryddburkar, 10 stycken

3760a_8dbe67f071ea29f_med.jpeg
  • 3760a_8dbe67f071ea29f_sm.jpeg
  • 3760b_8dbe67f08b0eb09_sm.jpeg
  • 3760c_8dbe67f0a3f4116_sm.jpeg
  • 3760d_8dbe67f0be9156b_sm.jpeg
  • 3760e_8dbe67f0d562f00_sm.jpeg

5st Gustavsberg "Dekor 3".

5st Gefle "Ester".

  • Skick:Bruksslitage & nagg.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)219 SEK