104 Kosta Boda "Rhapsody" skålar, 2 stycken

3459a_8dbe43315b4d23e_med.jpeg
  • 3459a_8dbe43315b4d23e_sm.jpeg
  • 3459b_8dbe43317bd107a_sm.jpeg
  • 3459c_8dbe43319f16f30_sm.jpeg
  • 3459d_8dbe4331bff8465_sm.jpeg

H 10.5 cm, Diameter 14 cm.

Pukeberg vas. H 19.5 cm, Diameter 9.5 cm.

Kosta kristallskål. H 10.5 cm, Diameter 16.5 cm.

Åfors "Briljant" vas, signerad no: 3055. H 21 cm, B 16 cm.

  • Skick:Bruksslitage.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)250 SEK