142 Kopparhink 1800-1900 tal + kopparkruka

3497a_8dbe44683e5a171_med.jpeg
  • 3497a_8dbe44683e5a171_sm.jpeg
  • 3497b_8dbe4468571e783_sm.jpeg
  • 3497c_8dbe44687235498_sm.jpeg
  • 3497d_8dbe44688b86185_sm.jpeg
  • 3497e_8dbe4468a54fdf8_sm.jpeg

Hink H 27 cm, Diameter 34 cm.

Kruka H 22 cm, Diameter 20 cm.

  • Skick:Bruksslitage & repor.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)250 SEK