429 Gustavsberg "Öresund" 16 delar

3784a_8dbe68b86f592e5_med.jpeg
  • 3784a_8dbe68b86f592e5_sm.jpeg
  • 3784b_8dbe68b88a11d58_sm.jpeg
  • 3784c_8dbe68b8a1cc069_sm.jpeg
  • 3784d_8dbe68b8bdb99b6_sm.jpeg
  • 3784e_8dbe68b8d72ca76_sm.jpeg
  • 3784f_8dbe68b8f2cbf3e_sm.jpeg
  • 3784g_8dbe68b90dcc9a4_sm.jpeg
  • 3784h_8dbe68b92536156_sm.jpeg

6st djuptallrikar, Diameter 23.5 cm.

3st uppläggningsfat.

2st karotter, Diameter 26.5 cm.

2st terriner.

Kanna.

Såskopp.

Löst lock.

  • Skick:Bruksslitage. Någon del med nagg.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK