430 Göteborg "Elg original" 32 delar

3785a_8dbe68baef0198a_med.jpeg
  • 3785a_8dbe68baef0198a_sm.jpeg
  • 3785b_8dbe68bb0c89804_sm.jpeg
  • 3785c_8dbe68bb2baf155_sm.jpeg
  • 3785d_8dbe68bb49e8bdf_sm.jpeg
  • 3785e_8dbe68bb63137f3_sm.jpeg
  • 3785f_8dbe68bb7e54999_sm.jpeg
  • 3785g_8dbe68bb9932315_sm.jpeg

  • Storlek:Bruksslitage & krackeleringar. Någon del med nagg.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK