420 Bringare, 4 stycken

3775a_8dbe68751d28bec_med.jpeg
  • 3775a_8dbe68751d28bec_sm.jpeg
  • 3775b_8dbe6875354b318_sm.jpeg
  • 3775c_8dbe68754c75216_sm.jpeg
  • 3775d_8dbe68756434f36_sm.jpeg
  • 3775e_8dbe68757acfe23_sm.jpeg
  • 3775f_8dbe6875941cd0e_sm.jpeg
  • 3775g_8dbe6875aa4382a_sm.jpeg

Rörstrand "Druva".

Gefle No: 3.

Gustavsberg "Regina".

Anna original.

  • Skick:Bruksslitage. Krackelering.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)219 SEK