130 Takkrona malm, 1900-tal
Märkt V Fong Grenna. 6 ljushållare.
- Skick:Bruksslitage & stearinrester.
- Storlek:Utan kedja H 21 cm, Diameter 21 cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 165 SEK |