83 Spegellampett 1900-tal
Förgylld järnstomme. 1 par ljushållare.
- Skick:Bruksslitage & stearinrester.
- Storlek:H 33 cm, B 24 cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 250 SEK |