80 Ljusstakar 1 par, 1900-tal
Kolonnformad stomme. Fyrkantig fot.
- Skick:Bruksslitage & stearinrester.
- Storlek:H 20 cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 165 SEK |