616 Lavoar 1900-tal

2965a_8dbd07ec73260a1_med.jpeg
  • 2965a_8dbd07ec73260a1_sm.jpeg
  • 2965b_8dbd07ec8e28f72_sm.jpeg
  • 2965c_8dbd07ecac81a6e_sm.jpeg
  • 2965d_8dbd07ecc480ebd_sm.jpeg
  • 2965e_8dbd07ecdd68a5f_sm.jpeg
  • 2965f_8dbd07ecf259c00_sm.jpeg
  • 2965g_8dbd07ed0a7990c_sm.jpeg

Överdel med hyllplan. Nedtill låda samt dörr med bakomliggande hyllplan.

  • Skick:Bruksslitage.
  • Storlek:H bakkant 100 cm, framkant 73 cm, B 70 cm, D 40 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK