604 Hängskåp-brännvinsskåp, allmoge 1800-tal

2953a_8dbd076b003015e_med.jpeg
  • 2953a_8dbd076b003015e_sm.jpeg
  • 2953b_8dbd076b1633675_sm.jpeg
  • 2953c_8dbd076b2a9e3c7_sm.jpeg
  • 2953d_8dbd076b4080cdd_sm.jpeg
  • 2953e_8dbd076b54961a7_sm.jpeg
  • 2953f_8dbd076b696e876_sm.jpeg

Beslag & lås original. Nyckel saknas. Senare påbättrat.

  • Skick:Åldersrelaterat slitage.
  • Storlek:H 47 cm, B 41 cm, D 22 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK