487 Skänk modern

1809a_8dbb51fd32e62e7_med.jpeg
  • 1809a_8dbb51fd32e62e7_sm.jpeg
  • 1809b_8dbb51fd39859fd_sm.jpeg
  • 1809c_8dbb51fd3fda481_sm.jpeg
  • 1809d_8dbb51fd4696188_sm.jpeg
  • 1809e_8dbb51fd4c4fdf9_sm.jpeg
  • 1809f_8dbb51fd537947e_sm.jpeg
  • 1809g_8dbb51fd5a29b7b_sm.jpeg
  • 1809h_8dbb51fd61f16ac_sm.jpeg

3 lådor. Dörrar vardera sida, bakomliggande hyllor. Mittdel med förvaring. Bruksslitage & repor. H 87 cm, B 110 cm, D 45 cm.

    Slagavgift (inkl. moms)40 SEK