781 Pistol replika, Schmidt Ostheim/Rhoen

2113a_8dbb83c34191d53_med.jpeg
  • 2113a_8dbb83c34191d53_sm.jpeg
  • 2113b_8dbb83c33a7d429_sm.jpeg
  • 2113c_8dbb83c34b5c21d_sm.jpeg
  • 2113d_8dbb83c30fc88b5_sm.jpeg
  • 2113e_8dbb83c34881114_sm.jpeg
  • 2113f_8dbb83c3437e4c0_sm.jpeg
  • 2113g_8dbb83c36435266_sm.jpeg
  • 2113h_8dbb83c354baac3_sm.jpeg

Med dubbla hölster. Slitage & repor. Kaliber 9mm knall. Ej funktionstestad.

    Slagavgift (inkl. moms)40 SEK