438 Malin Ingvar-Nilsson färglitografi, signerad

1760a_8dbb52051969703_med.jpeg
  • 1760a_8dbb52051969703_sm.jpeg
  • 1760b_8dbb5205209e44b_sm.jpeg
  • 1760c_8dbb52052983678_sm.jpeg
  • 1760d_8dbb520530f962e_sm.jpeg

No: 125/290. Ramad 62x50 cm.

    Slagavgift (inkl. moms)40 SEK