546 Ljusstake "Daladansen" porslin

1868a_8dbb52107cfa5bf_med.jpeg
  • 1868a_8dbb52107cfa5bf_sm.jpeg
  • 1868b_8dbb521083dd6b6_sm.jpeg
  • 1868c_8dbb52108b15b4d_sm.jpeg
  • 1868d_8dbb5210928172e_sm.jpeg
  • 1868e_8dbb521098cb064_sm.jpeg
  • 1868f_8dbb52109fee6d9_sm.jpeg

Bruksslitage & stearinrester. Lagning finns. H 30 cm, B 21 cm.

    Slagavgift (inkl. moms)40 SEK