172 Kopparkittel & kopparhink, 1800-1900 tal

1500a_8dbb51b54fd3336_med.jpeg
  • 1500a_8dbb51b54fd3336_sm.jpeg
  • 1500b_8dbb51b556bbe2d_sm.jpeg
  • 1500c_8dbb51b55e7b0c2_sm.jpeg
  • 1500d_8dbb51b5691c6c6_sm.jpeg
  • 1500e_8dbb51b56fd7857_sm.jpeg
  • 1500f_8dbb51b5772e082_sm.jpeg

Kittel på tre ben. H 26 cm, Diameter 30 cm. Hink H 20 cm, Diameter 25 cm. Bruksslitage & bucklor.

    Slagavgift (inkl. moms)40 SEK