173 Kopparkastruller 2 stycken, 1800-1900 tal

1501a_8dbb51baea451f8_med.jpeg
  • 1501a_8dbb51baea451f8_sm.jpeg
  • 1501b_8dbb51baf12f058_sm.jpeg
  • 1501c_8dbb51bafa88d9b_sm.jpeg
  • 1501d_8dbb51bb02416db_sm.jpeg
  • 1501e_8dbb51bb08e4bb4_sm.jpeg
  • 1501f_8dbb51bb0fbbf33_sm.jpeg
  • 1501g_8dbb51bb17c0237_sm.jpeg
  • 1501h_8dbb51bb1f8b46e_sm.jpeg

Med lock. Bruksslitage & bucklor. 1st H 20 cm, Diameter 30 cm. 1st H 15 cm, Diameter 27 cm.

    Slagavgift (inkl. moms)40 SEK