229 Kannor Gustavsberg, 6 stycken

1557a_8dbb51b79f7c0fe_med.jpeg
  • 1557a_8dbb51b79f7c0fe_sm.jpeg
  • 1557b_8dbb51b7a6f237a_sm.jpeg
  • 1557c_8dbb51b7ad80a40_sm.jpeg
  • 1557d_8dbb51b7b4ac3ca_sm.jpeg
  • 1557e_8dbb51b7bb5ba59_sm.jpeg
  • 1557f_8dbb51b7c243102_sm.jpeg
  • 1557g_8dbb51b7c88c4a1_sm.jpeg
  • 1557h_8dbb51b7d0383a2_sm.jpeg
  • 1557i_8dbb51b7d6227d7_sm.jpeg

Bruksslitage. Mindre nagg.

    Slagavgift (inkl. moms)40 SEK