907 Ib Laursen byst keramik, 1900-tal

2239a_8dbb90292e83761_med.jpeg
  • 2239a_8dbb90292e83761_sm.jpeg
  • 2239b_8dbb9029471a8f0_sm.jpeg
  • 2239c_8dbb90295ded430_sm.jpeg
  • 2239d_8dbb90297745e99_sm.jpeg
  • 2239e_8dbb9029907e4af_sm.jpeg
  • 2239f_8dbb9029a956527_sm.jpeg
  • 2239g_8dbb9029cb2c18c_sm.jpeg

Ytslitage. H 56 cm.

    Slagavgift (inkl. moms)40 SEK